Хмельницькі атлети розпочали спортивний рік

Змагання атлетів у закритих манежах принесли перші успіхи нового року

Хмельницькі атлети розпочали спортивний…

Відбулися перші старти легкоатлетів Хмельниччини під дахом у 2020 році, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу держадміністрації.

У манежі Львівського СКА на Всеукраїнських змаганнях відкритої першості Буської ДЮСШ з легкої атлетики, які проводили відзначилися юні атлети Нетішинської КДЮСШ.

У бігу на 600 м  серед юнаків до 13 років перемогу здобув, з рекордом турніру для вказаної вікової групи-1 хв 37,90 сек, Петро Венгерець. А у фінальному забігу на 60 м він дістався фінішу другим з результатом-8,22 сек.  Вікторія Каюмова у бігу на дистанції 1000 м серед дівчат до 15 років посіла шосте місце (3 хв 25,72 сек). Тренер юних спортсменів – Олександр Краснов.

Днями, на Всеукраїнських змагань з бар’єрного та спринтерського бігу пам’яті заслужених тренерів України Миколи Батруха та Бориса Юшка, хмельничанка Марина Бех-Романчук повторила свій найкращий час у бігу на 60 м (7,45 сек), продемонстрований нею вперше 10 січня на "Різдвяних стартах" у цьому ж манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності, і це вивело її на 2 місце.  Зараз Марина у манежі Хмельницького ОЦФВУМ готується до змагань у стрибках у довжину за кордоном, які відбудуться у кінці місяця.

18 січня на 21 міжнародному турнірі зі стрибків у висоту "Меморіал Олексія Дем’янюка" у Львові, де брали участь більшість найсильніших вітчизняних висотників та гості з Туреччини і Австрії, виступили учні Ларисі Калашнік з Ізяслава, котрі у своїх вікових групах посіли:
- Вікторія Драч (2004 р.н. / дівчата U-18) – третє місце – 1,50 м;
- Данило Нестечук (2004 р.н. / юнаки U-18) – шосте місце – 1,70 м;
- Дмитро Кравець (1999 р.н. / чоловіки – десяте місце – 2,05 м.

В цей же день в чемпіонаті Вінницької області з легкої атлетики в манежі СДЮСШОР "Колос",  у бігу на дистанції 800 м хмельничани посіли:
- Тарас Чукань серед чоловіків – друге місце – 1 хв 59,9 сек,
- Ксенія Потапова серед жінок – друге місце – 2 хв 21,5 сек.

Нагадаємо, що у січні подільські легкоатлети готуються до чемпіонату світу в Китаї.