Хмельницьке "Поділля"не набрало очок у грі з аутсайдером

Чернівецька "Буковина" відстояла свою перемогу у виїздному матчі

Хмельницьке "Поділля"не набрало очок у г…

З 26-ми очками у турнірній таблиці зустрічала команда "Поділля" гостей із Чернівців, яка цю турнірну таблицю замикала, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на газету "Є".

Попри відсутність цілої низки важливих для команди гравців, "Поділля" добре оборонялось від настирних гостей і не дозволяло створювати моменти біля власних воріт. І навіть на 35-й хвилині забили гол, котрий,  правда, через положення "поза грою" зарахований не був.

Після перерви Олександр Майко у власному карному майданчику зробив невдалий "підкат", і внаслідку – пенальті. 0:1. А на 72 хвилині матчу Ярослав Шпикула отримав червону картку і відіграватися стало ще важче.

В результаті матч закінчився з рахунком 0:1. Чернівецька команда додала у свій актив уонче їй потрібних три очки. А хмельничани зі своїми 26-ма чекають на реванш у наступній грі з в Житомирським "Поліссям".

Нагадаємо, що на початку місяця хмельницьке "Поділля" не втримало перемогу у більшості.