Хмельниччина "замайоріла" агітками потенційних кандидатів у нардепи та політсил

Далеко не вся зовнішня реклама відповідає вимогам закону

Від початку виборчої кампанії спостерігачі ОПОРИ фіксують у виборчих округах Хмельниччини білборди потенційних кандидатів у народні депутати та політичних партій, які вже оголосили про свій намір йти на вибори, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією спостерігачів ГМ ОПОРА.

Зареєстровані кандидати в народні депутати не поспішають використовувати для агітації зовнішню рекламу. ОПОРА зафіксувала білборди, причому без належних вихідних даних,  лише одного кандидата – Вадима Лозового. Натомість можливість нагадати про себе виборцям із білбордів використовують потенційні кандидати.

У всіх округах області спостерігачі ОПОРИ виявили зовнішню рекламу політичних партій "Європейська солідарність" та "Українська стратегія".

У Хмельницькому, переважна частина якого належить до округу №187, ОПОРА фіксує білборд політичної партії "Європейська солідарність" із зображенням Петра Порошенка та написом "Обирай НАТО і ЄС. Долучайся! Європейська солідарність"; зовнішню рекламу із хештегом #урядгройсмана та написами "Україна – це не просто місце на карті" й "Україна – це не просто місце на карті. Країна, за яку ми відповідаємо", а також "Українська стратегія. Володимир Гройсман"; білборди "Національного корпусу" із зображенням Андрія Білецького. Рекламні конструкції із повідомленням, що "Аграрна партія іде в парламент" є в округах №187 та №189.

Є в 187 окрузі й зовнішня реклама депутата Хмельницької міської ради від партії "За конкретні справи" Івана Франка: окрім самого обранця, на білборді зображено Івана Яковича Франка та розміщено напис "Нам пора для України жить. Іван Франко. Пройшло 100 років, а думки і бажання ті ж".

Рекламну конструкцію, на якій зазначено: "Діти – майбутнє України! Сергій Зозуля" та розміщено логотип Аграрної партії спостерігачі ОПОРИ виявили в окрузі №188.

В окрузі №189 зафіксовано білборди із зображенням народного депутата України Андрія Шиньковича та написом "Працював, працюю, буду працювати. Андрій Шинькович".

"Хочу нагадати потенційним кандидатам, що після реєстрації у ЦВК при виготовленні й розміщенні агітаційних матеріалів їм доведеться дотримуватися вимог чинного законодавства, зокрема фінансувати їх із виборчого фонду та вказувати на друкованій агітації вихідні дані", – наголосив координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області Андрій Попик.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький