UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельниччина зустріла представників “Асоціації земляцьких організацій областей та регіонів України”

Подоляни привезли своїх колег на малу батьківщину, щоб обмінятися досвідом та започаткувати нові зв’язки

Хмельниччина зустріла представників “Асо…

В область завітали представники "Асоціації земляцьких організацій областей та регіонів України", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу  обласної державної адміністрації.

До складу асоціації входять політичні та громадські діячі з усіх куточків нашої країни.

Право виступати координатором діяльності столичних земляцьких об’єднань отримує одне із земляцтв у Києві кожних півроку. З липня це право випало "Земляцтву "Хмельниччини", тому подоляни привезли своїх колег на малу батьківщину, щоб обмінятися досвідом, глибше зрозуміти проблемні питання, що хвилюють мешканців нашої області, поділитися ідеями та започаткувати нові зв’язки.

В сесійній залі Будинку рад відбулася урочиста церемонія зустрічі із керівництвом області, де посадовці висловили сподівання, що сьогоднішня зустріч подарує представникам земляцтв багато цікавих вражень, допоможе ближче пізнати наш край та його талановитих та працьовитих людей.

Сторони обмінялися пам’ятними подарунками. Та членам делегації презентували книгу про Хмельниччину та пам’яті сувеніри. Далі гостей чекає насичена екскурсійна програма визначними місцями Хмельниччини.

Довідково. "Асоціація земляцьких організацій "Рада земляцтв областей та регіонів України" — спілка громадських організацій, створена 27 жовтня 2009 року. Спілка у своїй діяльності втілює на практиці найсправедливіший принцип: у любові до рідного краю усі рівні, незалежно від рівня доходів, освіти, віку, політичних переконань. Це спілка небайдужий громадян, які вирішили об’єднати свої зусилля для вирішення спільних завдань. А спільність їх пов’язана як з природнім для всіх людей потягом до малої батьківщини, так і з розташуванням земляцтв, які входять у Спілку в одному великому мегаполісі – столиці України місті Києві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook