UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельниччина виконала завдання призову офіцерів запасу

Призвані офіцери запасу відбули з обласного військового комісаріату на навчання до військових вишів, де вони мають відновити та вдосконалити свої військові знання та навички

Хмельниччина виконала завдання призову о…

Про це інформують в пресслужбі облвійськоматі, передає Depo.Хмельницький

Хмельницький обласний військовий комісаріат одним з перших серед аналогічних структур оперативного командування "Захід" виконав планове завдання по призову на строкову військову службу офіцерів запасу.

За словами капітана Ігоря Непийводи, призвані офіцери запасу відбули з обласного військового комісаріату на навчання до військових вишів, де вони мають відновити та вдосконалити свої військові знання та навички.

Після трьох місяців підготовки вони будуть призначені на посади у військові частини, а також навчальні центри, склади, арсенали тощо. Служитимуть офіцери виключно в місцях постійної дислокації частин та не залучатимуться до виконання завдань в районі проведення ООС.

На військову службу терміном 18 місяців призиваються офіцери запасу віком до 43 років, які пройшли курс підготовки на військових кафедрах, отримали первинне офіцерське звання, але не проходили військову службу в ЗСУ.

Під час служби офіцери перебуватимуть на повному державному забезпеченні, яке включає медичні послуги, харчування, речове майно, проживання та низку пільг. Їм надається щорічна тридцятиденна відпустка з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі місячного забезпечення, яке становить в середньому п'ятнадцять тисяч гривень, залежно від звання та посади.

Після шести місяців служби офіцери мають змогу укласти контракт зі Збройними Силами України. Примітно, що близько третини призваних на військову службу офіцерів запасу не залишають професію захисника України і приймають рішення продовжити служити в українському війську.

Нагадаємо, Хмельниччина уже наполовину виконала й план по призову строковиків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"