Хмельниччина цьогоріч зібрала 2,8 млн тонн збіжжя
За результатами жнивної кампанії середня урожайність зернових та зернобобових культур - 58 ц/га
За результатами жнив зернових та зернобобових культур агровиробники області зібрали понад 2,8 млн тонн зерна при середній урожайності 58 ц/га, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби ОДА.
Станом на 18 листопада сільгоспвиробники Хмельницької області продовжують збір пізніх культур:
соя зібрана на площі 117,1 тис. га (88% до належного), намолочено майже 279.0 тис. тонн при урожайності 24 ц/га;
соняшник обмолочено на площі 155,6 тис. га (93%), намолочено 473,9 тис. тонн з урожайністю 30 ц/га, що на рівні минулого року.
цукрові буряки викопані з площі 19,5 тис. га (85%), накопано 865,4 тис. тонн цукросировини при середній урожайності 442 ц/га;
кукурудза на зерно обмолочена з 159,8 тис. га, що становить 60% до посіяного, намолочено понад 1357,8 тис. тонн зерна при урожайності 85 ц/га.
Нагадаємо, область у ТОП-5 за результатами жнив у державі.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький