UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельниччина торгує із 124 країнами світу

Хмельниччина продала товарів власного виробництва до країн Європейського Союзу на 231 мільйон доларів

Хмельниччина торгує із 124 країнами світ…

Бізнес-спільнота Хмельниччини проводить зовнішньоторговельні операції із партнерами з 124 країн світу, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ДПС. Результатом успішно побудованих торговельних відносин є те, що Хмельниччина продала товарів власного виробництва до країн Європейського Союзу на 231 мільйон доларів.

Згідно із статистичними даними, у січні–вересні 2019 року обсяги експорту та імпорту товарів становили відповідно 450 млн доларів і 407 млн доларів.  Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу збільшився порівняно з січнем–вереснем 2018 року на 11,6% та становив 231 млн доларів, або 51,3% від загального обсягу експорту.

Найвагоміші експортні поставки товарів серед країн-членів ЄС здійснювалися до Німеччини, Польщі, Нідерландів, Іспанії, Бельгії, Італії. Серед інших країн світу найбільше експортувалися товари до Туреччини, Єгипту, Російської Федерації, Білорусі. У загальному обсязі експорту товарів збільшилась частка насiння і плодів олійних рослин; жирів та олій тваринного або рослинного походження; залишків і вiдходів харчової промисловості; зернових культур. Натомість зменшилась частка електричних машин; молока та молочних продуктів, яєць птиці, натурального меду; їстівних плодів та горіхів; цукру і кондитерських виробів з цукру.

Нагадаємо, хмельничани сплатили понад 20 млн грн екоподатку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"