UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельниччина почала відправку до війська строковиків

З області планується відправити лав Збройних Сил та до інших силових структур загалом 590 призовників

Хмельниччина почала відправку до війська…

Перші партії молодих подолян призовного віку відправилися з призовного пункту в обласного центру до навчальних центрів Збройних Сил України, повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі Хмельницького ОВК.

З напутнім словом до майбутніх воїнів - захисників України звернувся військовий капелан військової частини 4239 отець Даниїл.

На строкову військову службу військкомати призивають чоловіків, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Їх відправлятимуть до ЗСУ, Держспецтрансслужби, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

Найбільшу кількість призовників планують призвати у Дніпропетровській (1490 осіб), Харківській (1050 осіб) та Київській областях (1296 осіб, із них 634 з Києва).

На Хмельниччині планується відправити лав Збройних Сил та до інших силових структур загалом 590 призовників.

Державі призов коштуватиме майже 60 млн грн, з яких 58 398 400 грн піде на виплату грошової допомоги майбутнім військовослужбовцям. Також слід пам'ятати, за призваним працівником весь період його служби роботодавець має зберігати середній заробіток та робоче місце.

Нагадаємо, терміни ж військової строкової служби залишаються незмінними: для юнаків, які мають вищу освіту – один рік, для юнаків без вищої освіти – півтора року. В області ж проживає майже 24 тисячі юнаків призовного віку, майже 9 тисяч з них мають звільнення чи відстрочки. Отже, лише кожен 25-й потенційний строковик піде в армію, і це не враховуючи ще одну категорію – за власним бажанням можуть служити у війську хлопці, яким виповнилося 18 років. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook