UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельниччина переходить на базовий “жовтий” рівень епідемічної небезпеки

Цього разу карантинні обмеження мають інші заборони, аніж діяли торік у кольорових зонах

Хмельниччина переходить на базовий “жовт…

З 24 лютого 2021 року на території України та області діятиме базовий "жовтий" рівень епідемічної небезпеки, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ОДА.

Цього разу зроблені деякі послаблення. Наприклад, буде дозволятися проведення масових заходів, якщо для однієї особи передбачатиметься 4 квадратних метри площі або з наповненістю залу до 50%. Дозволятимуться відвідування закладів освіти групами більш ніж 20 осіб. Під час проведення матчів командних ігрових видів спорту можуть бути присутні глядачі, але з певними обмеженнями щодо кількості заповнених місць. Дозволятиметься працювати ресторанам, кафе, барам та їдальням до 24 години.

Постановою визначені 6 ознак епідемічної небезпеки. При погіршенні будь-якої з ознак – область перейде до "помаранчевого" рівня. При погіршенні двох ознак – до "червоного" рівня епідемічної небезпеки з обмеженнями, аналогічними тим, які були встановлені в Україні з 8 до 25 січня 2021 року.

Погіршення ситуації із захворюванням на COVID-19  спостерігається в багатьох куточках світу, в тому числі і в Україні. Ріст захворювань супроводжується великою кількістю важких випадків, в тому числі серед дітей і осіб молодого віку.

Звертаємо вашу увагу на те, що при захворюваннях на ГРВІ або грип обов’язково треба здати ПЛР тест або експрес-тест на антиген до SARS-CoV-2. Експрес-тести на антиген є в наявності у всіх сімейних лікарів. Вчасне виявлення захворювання на коронавірусну інфекцію зменшить навантаження при лікуванні та не дозволить поширюватись хворобі.

"Просимо неухильно дотримуватись правил безпеки, носити маску, мити руки,  дотримуватись дистанції, здійснювати дезінфекцію приміщень, обмежувати спілкування. Пандемія ще не відступила. Якби важко не було, маємо виграти бій із хворобою, - нагадують посадовці. - Ефективним захистом від COVID-19 є  вакцинація. Масова вакцинація в свій час зупинила багато небезпечних хвороб, зокрема дифтерію, кашлюк, кір тощо."

Україна уже отримала вакцину і Хмельниччина готова до вакцинації: створено 26 мобільних бригад при Центрах первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД).

Нагадаємо, в обласному центрі уже готуються до вакцинації найближчими днями.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme