UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельниччина отримає майже 25 млн грн медичної субвенції

Уряд прийняв рішення про розподіл резерву медичної субвенції

Хмельниччина отримає майже 25 млн грн ме…

Про це Depo.Хмельницький повідомила консультант із комунікацій Хмельницького регіонального відділення АМУ Ольга Поліщук.

Уряд дослухався до пропозицій Асоціації міст України та прийняв рішення про розподіл резерву медичної субвенції. Ці кошти обласні державні адміністрації повинні розподілити протягом тижня на оплату праці медичним працівникам, на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність  методом гемодіалізу, на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет. Кошти будуть розподілені між обласним бюджетом, бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами о'бєднаних територіальних громад. 

Асоціація міст України  за результатам проведеного на початку 20129 року опитування органів місцевого самоврядування щодо стану забезпечення медичною субвенцією неодноразово звертала увагу на критичний стан місцевих бюджетів у забезпеченні фінансування видатків у галузі охорони здоров’я за рахунок медичної субвенції та виступала за прийняття відповідного рішення уряду.

Цим рішенням Кабмін збільшив обсяг медичної субвенції на 731,2 млн грн. Отже,  до кінця року органи місцевого самворядування матимуть можливість фінансувати заклади охорони здоров’я. Хмельниччина отримає 24,7 млн грн.

З метою забезпечення права на доступну медичну допомогу населенню територіальних громад, Асоціація міст України рекомендує органам місцевого самоврядування звернутися до голів обласних державних адміністрацій з відповідними фінансово-економічними обґрунтуваннями і проханням здійснити розподіл коштів медичної субвенції  для забезпечення хворих на цукровий і нецукровий діабет препаратами, лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та заробітною платою медичних працівників.

Нагадаємо, сільські амбулаторії Хмельниччина отримала ще 20 нових Renault DUSTER.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"