Хмельниччина грипує: У 14 випадках підтверджено циркуляцію вірусу типу А(Н1) pdm09
Захворюваність зросла у всіх районах, окрім Теофіпольського та Кам’янець-Подільського
- Хмельницький
-
4 лютого 2020 10:05

Минулого тижня в області продовжувалося зростання захворюваності на грип та ГРВІ, передає Depo.Хмельницький за інформаіцєю лікаря-епідеміолога Лариси Калінер.
У цей період захворіло 11 810 осіб, що в 1,4 рази більше ніж попереднього тижня, інтенсивний показник склав 936,2 і на 44,1% перевищив пороговий рівень. Питома вага дітей серед усіх захворілих складає 67%, у тому числі від 0 до 4 років захворіло 2 417 дітей; у віковій групі 5-14 років – 4 480; 15-17 років – 1 000 (всього захворіло 7 897 дітей).
Захворюваність зросла у всіх регіонах області, окрім Теофіпольського та Кам’янець-Подільського районів. У зв’язку з цим були введені обмежувальні заходи: призупинення навчально-виховного процесу у школах міст Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Нетішина та у Хмельницькому, Кам’янець-Подільському, Полонському, Новоушицькому, Шепетівському, Чемеровецькому, Ярмолинецькому, Волочиському, Деражнянському, Дунаєвецькому районах.
Збільшилась кількість госпіталізованих і становить 5,9% від загальної кількості захворілих. Найбільше госпіталізовано серед дітей 5-14 років; найменше – серед дітей 15-17 років та осіб старше 65 років.
У 14 випадках лабораторно підтверджена циркуляція вірусу грипу типу А(Н1) pdm09 серед хворих (м.Хмельницький, Волочиський район). Летальних випадків не зареєстровано.
З початку епідсезону проти грипу вакциновано 3914 осіб з груп медичного та епідемічного ризиків.
Нагадаємо, уже четверо людей померли від грипу на Тернопільщині.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 17:55 Кравченко: 57 прокурорів зі статусом інвалідності були звільненні після перевірок
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні