Керівника банківського відділення, що привласнив 20 тис. доларів, судитимуть у Хмельницькому
Банківський працівник замість поміщення коштів клієнта на зберігання, привласнив їх
- Хмельницький
-
4 березня 2020 10:49

На Хмельниччині за привласнення 20 тис доларів США судитимуть колишнього керівника банківського відділення, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу облпрокуратури.
За процесуального керівництва Хмельницької місцевої прокуратури, слідчим відділенням районного відділення Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в області завершено досудове розслідування за фактом привласнення коштів, переданих на зберігання до банку. Під час слідства встановлено, що кошти присвоїв керівник банківського відділення. Через два місяці після призначення на цю посаду чоловік прийняв на зберігання від клієнта банку 20 тисяч доларів США та замість того, щоб помістити кошти у спеціальне сховище, привласнив їх.
Відсутність коштів виявлено через два роки, після того, як працівники банку відкрили опломбований зловмисником мішок, в якому мала зберігатись готівка.
Як повідомив заступник керівника Хмельницької місцевої прокуратури Віталій Довгань, обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні за ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.
Якщо вину чоловіка доведуть, він може провести за гратами до 12 років.
Нагадаємо, у Хмельницькому банківський працівник, що вкрав купу грошей клієнтів фінустанови, отримав 5-річний термін.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 00:23На Хмельниччині затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм