UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Керівник комунального підприємства з Тернопільщини укладав договори сам із собою

"Спритного підприємця", який перерахував собі майже півмільйона гривень, оштрафували

Керівник комунального підприємства з Тер…

Оштрафували за корупцію керівника комунального підприємства, що перерахував собі понад 400 тис грн за придбання палива, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Працівники УЗЕ в Тернопільській області, за погодженням з прокуратурою області, склали та направили до суду протоколи про вчинення керівником одного з комунальних закладів Зборівського району правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.2 ст.172-7 КУпАП - вчинення дій, прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

"Посадовець створив усі необхідні умови для укладення із самим собою в якості фізичної  особи - підприємця кількох договорів на придбання паливно-мастильних матеріалів, - розповідають в прокуратурі. - На підставі цих договорів посадова особа, як   керівник комунального підприємства, упродовж 2017-2019 років підписувала платіжні доручення про перерахування собі, як підприємцю, кошти за  поставлені паливно -  мастильні матеріали на загальну суму понад 400 тис грн."

Постановою Зборівського районного суду, яка залишена у силі апеляційним судом, вказану особу визнано винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-7 КУпАП  та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, днями на Тернопільщині один з начальників Пенсійного фонду "забув" задекларувати прибутки. Держслужбовця, що не задекларував гроші, отримані від продажу жита, покарали теж штрафом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook