Керівник фермерського господарства з Тернопільщини, що ухилявся від податків, уник криміналу

До Державного бюджету України господарство не сплатило більше мільйона гривень податку на додану вартість. Та під час розслідування гроші всі внесли

Завершено судовий розгляд кримінального провадження стосовно керівника одного з фермерських господарств області за фактом ухилення від сплати податків у значних розмірах, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Прокуратурою Тернопільської області здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення керівником одного з господарств області у сфері харчової промисловості від сплати податку на додану вартість шляхом заниження об’єктів оподаткування, а саме безпідставного заниження податкових зобов’язань при складанні податкової звітності та нарахуванні даного податку.

Внаслідок таких незаконних дій в період з серпня 2016 по липень 2017 років до Державного бюджету України не сплачено понад мільйон гривень податку на додану вартість. 

Ще під час досудового розслідування забезпечено повне відшкодування заподіяних державі збитків, а тому Гусятинським районним судом задоволено клопотання прокуратури області про звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 КК України, у зв’язку зі сплатою податків та відшкодуванням заподіяної шкоди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький