Казну Хмельничини "спрощенці" поповнили більш ніж на 120 млн. гривень

Місцеві бюджети за перше півріччя цьогоріч за рахунок єдиного податку отримали на 20 мільйонів більше, ніж торік

Підприємці-"спрощенці" області цьогоріч сплатили єдиного податку на 20 мільйонів гривень більше, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Як зазначають у відомстві, на початок липня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують 39 тисяч підприємців регіону.

Як стверджують провідні фахівці регіонального представництва фіскальної служби, позитивна динаміка сплати цього податку підприємницькою спільноти Хмельниччини забезпечує додаткові можливості для територіальних громад у вирішенні назрілих соціально-економічних проблем.

"Водночас, сьогоднішня зацікавленість активу місцевих громад у розвитку територій напряму залежить від створення максимально сприятливих умов для роботи малого і середнього бізнесу та відповідного зростання податкових надходжень". - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Найбільш чисельною серед "спрощенців" є друга група, яка складає майже 18.3 тисяч підприємців. Вони звітують лише раз на рік, та єдиний податок сплачують щомісячно.

У першій групі перебуває понад 8,8 тисячі платників єдиного податку, у третій - 10,1 тисячі, четверта включає у себе 1,2 тисячі сільськогосподарських товаровиробників.

Більше новин про бізнес та підприємців читайте на порталі khm.depo.ua.

 

 

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #дфс