ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Казну Хмельничини "спрощенці" поповнили більш ніж на 120 млн. гривень

Місцеві бюджети за перше півріччя цьогоріч за рахунок єдиного податку отримали на 20 мільйонів більше, ніж торік
Depo.
16 липня 2015 17:28
ФОТО: depo.ua
Казну Хмельничини "спрощенці" поповнили більш ніж на 120 млн. гривень
Казну Хмельничини "спрощенці" поповнили більш ніж на 120 млн. гривень

Підприємці-"спрощенці" області цьогоріч сплатили єдиного податку на 20 мільйонів гривень більше, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Як зазначають у відомстві, на початок липня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують 39 тисяч підприємців регіону.

Як стверджують провідні фахівці регіонального представництва фіскальної служби, позитивна динаміка сплати цього податку підприємницькою спільноти Хмельниччини забезпечує додаткові можливості для територіальних громад у вирішенні назрілих соціально-економічних проблем.

"Водночас, сьогоднішня зацікавленість активу місцевих громад у розвитку територій напряму залежить від створення максимально сприятливих умов для роботи малого і середнього бізнесу та відповідного зростання податкових надходжень". - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Найбільш чисельною серед "спрощенців" є друга група, яка складає майже 18.3 тисяч підприємців. Вони звітують лише раз на рік, та єдиний податок сплачують щомісячно.

У першій групі перебуває понад 8,8 тисячі платників єдиного податку, у третій - 10,1 тисячі, четверта включає у себе 1,2 тисячі сільськогосподарських товаровиробників.

Більше новин про бізнес та підприємців читайте на порталі khm.depo.ua.