ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Казна тергромад Хмельницької області збільшилася на 300 мільйонів гривень

Це на 316 мільйонів гривень більше, ніж у і минулому році
Depo.
11 серпня 2015 11:09
ФОТО: depo.ua
Казна тергромад Хмельницької області збільшилася на 300 мільйонів гривень
Казна тергромад Хмельницької області збільшилася на 300 мільйонів гривень

 До бюджетів територіальних громад Хмельницької області у січні-липні 2015 року надійшов 1 мільярд 199 мільйонів гривень податкових платежів, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу ДФС.

Левову частку надходжень - це - податок з фізичної особи, він склав 675 мільйонів гривень. Друге місце по заповненню бюджетів займає податок на майно: транспортний, земельний та на податок на нерухоме майно - 190 мільйонів гривень.

Плата за землю становить 179 мільйонів. Сума єдиного податку склала 153 мільйони гривень.

Суттєво наповнив бюджетні кошики місцевих громад і акцизний податок з роздрібного продажу, якого сплачено 100 мільйонів гривень.

"За сім місяців поточного року бюджетні призначення місцевих громад Хмельниччини виконані на 114 відсотків. Додаткові кошти, які надійшли до місцевих бюджетів, - це реальна можливість відремонтувати дороги, навести лад у школах, дитсадках та закладах, які потрібні для забезпечення потреб подолян. Загалом позитивні результати податкових надходжень свідчать про перспективи бюджетної децентралізації, яка працює на громади міст, селищ і сіл", - зауважив керівник регіонального представництва Державної фіскальної служби Мар‘ян Зеленецький.

Більше про податки читайте на Depo.Хмельницький.