ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кандидати від Гереги ліплять свою агітацію, не зважаючи на закони

На стендахі Центру національного виховання учнівської молоді розклеїли агітки із закликами голосувати за кандидатів від партії "За конктретні справи"
Depo.
15 жовтня 2015 16:02
ФОТО: depo.ua
Кандидати від Гереги ліплять свою агітацію, не зважаючи на закони
Кандидати від Гереги ліплять свою агітацію, не зважаючи на закони

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Всім", на інформаційних стендах у коридорі Центру національного виховання учнівської молоді розклеїли агітки із закликами голосувати за кандидатів у депутати в облраду Інну Шоробуру та за кандидата в депутати в міську раду Валентину Рогатюк.

Валентина Рогатюк працює директором Центру національного виховання учнівської молоді, а Інна Шоробура – ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
Друковані агітаційні матеріали зафіксували спостерігачі громадянської мережі "Опора" 13 жовтня. Центр національного виховання учнівської молоді підпорядковується управлінню культури і туризму Хмельницької міської ради.

Спостерігачам Валентина Рогатюк, яка перебувала у своєму кабінеті, відповіла: "Мене тут немає, я у відпустці. Питайте в заступників".

У кабінеті заступника, завідуючого сектором Петра Назаренка, спостерігачі побачили плакат Валентини Рогатюк, поліетиленові пакети, блокноти та інші агітаційні матеріали із логотипом партії "За конкретні справи".

Згідно Закону України "Про місцеві вибори" забороняється розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу на будинках і в приміщеннях установ і організацій державної та комунальної форми власності. Розміщення агітаційних матеріалів у заборонених законом місцях громадянином тягне за собою накладення штрафу від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Про виборчі перегони читайте на khm.depo.ua.