ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кандидати у мери підпишуть меморандум про енергоефективність

Об’єднати політичні партії у питанні енергоефективності має намір Хмельницький молодіжний клубу розвитку
Depo.
20 серпня 2015 15:38
ФОТО: depo.ua
Кандидати у мери  підпишуть меморандум про енергоефективність
Кандидати у мери підпишуть меморандум про енергоефективність

Як повідомляє Depo.Хмельницький, із посиланням на видання "Всім", серед багатьох громадських організацій, які займатимуться проектом енергозбереження в Україні було обрано десять, зокрема і Хмельницький молодіжний клуб розвитку.

Проект розрахований на 2,5 роки, але перший етап його реалізації - з липня до грудня цього року.

" Враховуючи те, що 25 жовтня відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування, ми вирішили поєднати певних чином цей проект і місцеві вибори. Наша мета - створити коаліцію з політичних сил у нашій міській раді, які будуть просувати питання енергоефективності" - розповідає менеджер проекту "ЕСКОМ" Артур Кокаревич.

У вересні куратори проекту у Хмельницькому планують провести круглий стіл з майбутніми депутатами міської ради та експертами з енергозбереження, за яким складуть текст меморандуму, який кандидати у мери підпишуть у жовтні.

Сергій Кисіль, завідуючий сектором енергозбереження хмельницької міської ради стверджує, що міська рада активно впроваджує політику енергоефективності та енергозбереження.

В нашому місті зараз працює дві програми, одна з них - це програма "Теплий дім", яка передбачає співфінансування витрат на тепло, та державна програма, яка має на меті відшкодування відсоткової ставки у розмірі 15% від витрат на тепло, - зазначає Сергій Кисіль.

У місті передбачається проведення днів енергії, які є комплексом заходів, що стимулюватимуть населення бути енергефективними. Перший з них заплановано на День Незалежності.

Більше про енергозбереження читайте на Depo.Хмельницький.