ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кандидат на посаду міського голови Хмельницького відмовився від свого бізнесу

Сергій Мандзій зробив заяву, де повідомляє, що припиняє підприємницьку діяльність, пов'язану із пасажирськими перевезеннями
Depo.
1 жовтня 2015 09:04
ФОТО: depo.ua
Кандидат на посаду міського голови Хмельницького відмовився від свого бізнесу
Кандидат на посаду міського голови Хмельницького відмовився від свого бізнесу

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на Подільську інтернет-газету, скоріше всього відмова кандидата в мери від свого дітища, пов'язана із наболілим питанням зміни вартості проїзду. Мандзій, який є засновником одного з підприємств, що займається пасажирськими перевезеннями, оголосив, що на нього та інших підприємців тисне міська рада.

На його думку, теперішня міська влада чинить тиск на цей бізнес та провокує і роздмухує конфлікт між перевізниками та хмельничанами. Окрім того, підозрює окремих осіб в бажанні переділу ринку пасажирських перевезень.

"Мої моральні та ділові принципи не дозволяють мені байдуже спостерігати за цим. Я не дозволю чинити тиск на мене та інших підприємців, які чесно працюють. Я не дозволю використовувати хмельничан у брудних оборудках, сіючи конфлікти і розбрат. Тому я прийняв рішення позбутися свого бізнесу, дотичного до міських перевезень, знищивши важелі, якими можна здійснювати цей тиск." - йдеться у заяві.

Читайте також  Хмельницькі перевізники перекрили рух Кам'янецькою, Перевізники домовилися з Хмельницькою владою щодо тарифів, Хмельничани сьогодні приймають подарунок від приватних перевізниківВартість проїзду в хмельницькому транспорті знову зросте.

Про заяви кандидатів читайте більше на Depo.Хмельницький.