Кандидат на посаду міського голови Хмельницького відмовився від свого бізнесу

Сергій Мандзій зробив заяву, де повідомляє, що припиняє підприємницьку діяльність, пов'язану із пасажирськими перевезеннями
Depo.
1 жовтня 2015 09:04
ФОТО: depo.ua
Кандидат на посаду міського голови Хмельницького відмовився від свого бізнесу
Кандидат на посаду міського голови Хмельницького відмовився від свого бізнесу

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на Подільську інтернет-газету, скоріше всього відмова кандидата в мери від свого дітища, пов'язана із наболілим питанням зміни вартості проїзду. Мандзій, який є засновником одного з підприємств, що займається пасажирськими перевезеннями, оголосив, що на нього та інших підприємців тисне міська рада.

На його думку, теперішня міська влада чинить тиск на цей бізнес та провокує і роздмухує конфлікт між перевізниками та хмельничанами. Окрім того, підозрює окремих осіб в бажанні переділу ринку пасажирських перевезень.

"Мої моральні та ділові принципи не дозволяють мені байдуже спостерігати за цим. Я не дозволю чинити тиск на мене та інших підприємців, які чесно працюють. Я не дозволю використовувати хмельничан у брудних оборудках, сіючи конфлікти і розбрат. Тому я прийняв рішення позбутися свого бізнесу, дотичного до міських перевезень, знищивши важелі, якими можна здійснювати цей тиск." - йдеться у заяві.

Читайте також  Хмельницькі перевізники перекрили рух Кам'янецькою, Перевізники домовилися з Хмельницькою владою щодо тарифів, Хмельничани сьогодні приймають подарунок від приватних перевізниківВартість проїзду в хмельницькому транспорті знову зросте.

Про заяви кандидатів читайте більше на Depo.Хмельницький.