ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кандидат на Хмельницького міського голову і теперішній в.о. міняє орієнтацію

Костянтин Чернилевський завершує переговори і планує покинути "Батьківщину"
Depo.
4 вересня 2015 19:55
ФОТО: depo.ua
Кандидат на Хмельницького міського голову і теперішній в.о. міняє орієнтацію
Кандидат на Хмельницького міського голову і теперішній в.о. міняє орієнтацію

Нинішній очільник Хмельницького збирається вступити в виборчу кампанію під новими політичними прапорами.

Як стало відомо Depo.Хмельницький з власних джерел, розбрат в "Батьківщині", що на Хмельниччині триває вже не один місяць, змушує Констянтина Чернилевського шукати підтримки чи сприяння в інших політсил.

Причиною називають те, що партія, яка благословила нинішнього керманича обласного центру в депутатство, а пізніше і в мерське крісло, на цих місцевих виборах надає перевагу своєму старожилу і досвідченому гравцю - Олегу Лукашуку. Відтак молодий і амбітний політик не готовий відмовитися від політичної кар'єри.

На сьогодні його переговори з менш відомою політсилою, але без очевидного лідера, вже на фінішному етапі. В місто начебто прибули навіть столичні технологи, що рухатимуть виборчий штаб Констянтина Чернилевського і самого кандидата до вже пригрітого мерського стільця.

Втім, джерела кажуть, що крапку в переговорах ще не поставлено.

Зауважимо, що своє ж бажання боротися за посаду 45-літній хмельничанин відкрито і публічно демонструє вже третій місяць. Без нього не відбуваються навіть найменші заходи та урочистості, потроху "закручується" адмінресурс і розповсюджуються скромні листівочки.

Крім того, в політспільноті міста говорять про те, що наразі завершуються домовленості щодо зміни партійної орієнтації ще одного претендента на посаду - Сергія Мандзія.

Більше про перипетії виборчого процесу читайте на Depo.Хмельницький.