Канадські сапери завершили свою місію на Хмельниччині

Сім місяців іноземні військові співпрацювали з кам'янецькими саперами
Depo.
3 серпня 2016 08:14
ФОТО: depo.ua
Канадські сапери завершили свою місію на Хмельниччині
Канадські сапери завершили свою місію на Хмельниччині

Канадські військові сапери другої ротації завершили свою місію в Центрі розмінування Кам'янця-Подільського, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Військовослужбовці Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України попрощалися з особовим складом Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади, які в рамках другої ротації з січня по серпень 2016 року навчали українських колег протидіяти саморобним вибуховим пристроям за стандартами НАТО," – повідомляє прес-офіцер Західного гарнізону Андрій Агєєв.

Канадські сапери завершили свою місію на Хмельниччині - фото 1

"Спільна робота українських та канадських колег назавжди залишаться приємними спогадами в серцях кожного військовослужбовця Центру розмінування, адже за сім місяців перебування в Кам'янець-Подільському заокеанські гості стали нам справжніми друзями," - дякуючи колегам каже заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк.

Канадський же майор Хюго Маркот в свою чергу зазначив: "Візит до України особисто у мене залишив незабутні позитивні враження, як про державу Україну в цілому, так і про пересічних українців зокрема."

Канадські сапери завершили свою місію на Хмельниччині - фото 2

Наостанок військовослужбовці обмінялися пам’ятними сувенірами та подарунками і на знак дружніх стосунків між Україною та Канадою посадили сажанці дерев-символів двох країн - клен і калину.

Канадські сапери завершили свою місію на Хмельниччині - фото 3

Вже 8 серпня у Центрі розмінування розпочне свою роботу особовий склад третьої ротації військових саперів збройних сил Канади.