ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Канадські інструктори завершили курс у Центрі розмінування ЗСУ на Хмельниччині

Це вже третій Курс підготовки канадськими військовими інструкторами українських військових саперів з виявлення, знищення (знешкодження) саморобних вибухових пристроїв (СВП)
Depo.
13 лютого 2016 19:10
ФОТО: depo.ua
Канадські інструктори завершили курс у Центрі розмінування ЗСУ на Хмельниччині
Канадські інструктори завершили курс у Центрі розмінування ЗСУ на Хмельниччині

В Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, який дислокується у Кам’янці-Подільському, завершився третій Курс підготовки канадськими військовими інструкторами українських військових саперів з виявлення, знищення (знешкодження) саморобних вибухових пристроїв (СВП), та перший Курс з розпізнавання ознак вибухових пристроїв на місцевості та тактичної медицини, який проводили британські військовослужбовці, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-центр Центру.

Всі без виключення заняття проводилися в умовах, наближених до реальних: з широким використанням стимуляторів, макетів, муляжів, а також найновітніших засобів розмінування, захисту, тощо.

"В цілому завдання, які ставились перед початком курсів, успішно виконані. Уміння та навички, отримані нашими військовослужбовцями під час проведення навчань, безперечно, допоможуть нам при виконанні бойових завдань в зоні проведення АТО. Тому ми завжди з почуттям великої вдячності будемо згадувати всіх тих, хто приклав чимало зусиль для впровадження системи підготовки українських військовослужбовців за стандартами країн НАТО", - наголосив заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк.

Він також відзначив, що за значної підтримки наших іноземних партнерів в останні два роки Збройні Сили України значно змінилися.

"Ми відновили свою боєздатність та набули бойового досвіду. А найголовніше - ми знаємо, хто наш ворог, а хто наш друг. Я вкотре наголошую, що українці - мирна нація, нам не потрібно чужого, але й свого ми нікому не віддамо".

Під час вручення сертифікатів британські військовослужбовці передали своїм українським колегам індивідуальні аптечки натовського зразка, а канадські інструктори відзначили пам’ятною медаллю кращого слухача курсу з виявлення, знищення (знешкодження) саморобних вибухових пристроїв, ним став солдат Денис Сварник.

Також читайте Українським саперам на Хмельниччині вручили сертифікати зразка НАТО

Канадці розпочали новий курс у Центрі розмінування ЗСУ на Хмельниччині

Канадські інструктори завершили курс у Центрі розмінування ЗСУ на Хмельниччині - фото 1

Канадські інструктори завершили курс у Центрі розмінування ЗСУ на Хмельниччині - фото 2

Канадські інструктори завершили курс у Центрі розмінування ЗСУ на Хмельниччині - фото 3

Канадські інструктори завершили курс у Центрі розмінування ЗСУ на Хмельниччині - фото 4

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та