UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Канадські інструктори-сапери шостої ротації завершили свою місію в кам'янецькому Центрі розмінування

Армійці ЗСУ попрощалися з особовим складом Об'єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади, які з березня 2018 року навчали українських колег протидіяти саморобним вибуховим пристроям за стандартами НАТО

У Кам'янці-Подільському військовослужбовці Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ попрощалися з особовим складом Об'єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади, які в рамках шостої ротації навчали українських колег протидіяти саморобним вибуховим пристроям (СВП) за стандартами НАТО, повідомляє Depo.Хмельницький.

За інформацією прес-офіцера Андрія Агєєва, проводжаючи на батьківщину канадських військових інструкторів, заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк подякував командиру Об'єднаної оперативно-тактичної групи майору Джошуа Баю та його групі за співпрацю, компетентність та професійний підхід до процесу підготовки фахівців з протидії СВП. Також офіцер висловив вдячність за ініціативу майора Бая щодо залучення до складу нової ротації, яка прибуде до Центру наступного тижня військовослужбовців Збройних сил Королівства Швеції та Республіки Польща, які разом будуть продовжувати роботу над підготовкою українських саперів за новими стандартами.

"Шість місяців спливли дуже швидко та вже стали нашою спільною історією. Ми дуже вдячні вам за започаткування нового курсу "Підготовка офіцерів штабів" та реалізацію Програми 5-рівневої підготовки за спеціальністю "Сапер (розмінування)", програми підготовки сапера І рівня," - підкреслив підполковник Гаврилюк.

В свою чергу майор Бай подякував особовому складу Центру розмінування за теплий та гостинний прийом і зазначив, що візит до України особисто у нього залишив незабутні позитивні враження, як про державу в цілому так і про пересічних українців зокрема.

Нагадаємо, наприкінці серпня відбулась офіційна церемонія передачі Програми підготовки спеціалістів зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв (СВП) від команди Об'єднаної оперативно тактичної групи Збройних сил Канади до військовослужбовців Центру розмінування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook