ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Канадські армійці у Вінниці знайомилися з можливостями аеромедичної евакуації поранених

Іноземці побували у військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону

Depo.
14 березня 2018 17:15
ФОТО: depo.ua

Військовослужбовці Збройних сил Канади, які виконують тренувальну місію у Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ у Кам'янці-Подільському, ознайомились з медичною базою Вінницького госпіталю та можливостями аеромедичної евакуації поранених, передає Depo.Хмельницький.

Як розповів заступник командира контингенту капітан Збройних сил Канади Алекс Бак, метою візиту делегації є вивчення медичної бази цієї військово-лікувальної установи та її спроможностей проводити заходи з медичної евакуації, в тому числі й повітряним способом.

Крім того, за словами прес-офіцера Андрія Агєєва, канадська сторона вивчала усі процедури здійснення аеромедичної евакуації аби в разі потреби швидко та якісно надати допомогу пораненим чи травмованим, оперативно доставити їх до лікувальних установ вищого рівня.

"Наша місія у Кам'янці-Подільському пов'язана з підготовкою інженерних підрозділів і є найбільш ризикованою для канадської сторони, бо ми щоденно працюємо з вибуховими речовинами. Крім того, ми працюємо з особовим складом, який до початку підготовки не мав навичок роботи з вибуховими речовинами, - зазначає капітан Алекс Бак. - Зважаючи на це, ми розробили надійний план медичного забезпечення. Ми співпрацюємо з представниками медслужби Центру розмінування для того, щоб розуміли, які засоби і сили будуть виділені нам в разі необхідності. На щастя, жодних інцидентів не було, і тому ми не мали змоги докладно ознайомитись зі всіма процедурами і вимогами щодо евакуації з Кам'янця-Подільського до медзакладів вищого рівня."

За його словами, командування канадського контингенту отримало запит від Генерального штабу ЗСУ щодо проведення оцінки процедур системи повітряної медичної евакуації, яка існує в Україні.

"Це потрібно для того, щоб ми могли надати свої рекомендації, як їх покращити в плані відповідності до стандартів НАТО. Цей візит має допомогти нам зрозуміти процедури, визначитись із силами та засобами, звідки і як вони надходять," - сказав офіцер.

Нагадаємо, під час нещодавнього візиту до Польщі керівники кам'янецького Центру розмінування домовилися про навчальні курси для військових саперів за стандартами НАТО.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook