UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Канадійці разом з українськими армійцями у Хмельницькому обговорили проблеми соцреабілітації

У Хмельницькому національному університеті відбувся круглий стіл з на тему "Соціальна робота з військовослужбовцями та їх сім’ями"

Канадійці разом з українськими армійцями…

В обласному центрі під час круглого столу обговорювали питання соціальної реабілітації учасників бойових дій, повідомив Depo.Хмельницький офіцер АрміяInform_Хмельницький Сергій Жмурко.

У роботі круглого столу взяли участь офіцери Канадської навчально-тренувальної місії OpUnifier, представники оперативного командування "Захід", Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Хмельницького обласного військового комісаріату, Харківського національного університету ПС ЗСУ ім. Івана Кожедуба та військових частин, які дислокуються в обласному центрі. До участі долучились представники місцевих органів влади і соціальних служб міста. Серед учасників заходу - військовослужбовці, які безпосередньо брали участь в АТО/ООС.

Тут обмінялися досвідом пропагування та впровадження у практику соціальної діяльності та соціальних послуг із зарубіжними колегами щодо роботи з військовослужбовцями та їх сім’ями. А також наближення такої діяльності до стандартів НАТО в Україні.

"Сьогодні ми обговорювали надзвичайно важливу для сьогодення тематику. Адже проблеми соціальної реабілітації учасників бойових дій і членів їх родин, дуже актуальні", - зазначила співорганізатор круглого столу, дружина учасника бойових дій, доктор педагогічних наук, професор Лариса Данильчук.

Пріоритетними питаннями круглого столу стали соціальна реабілітація та ресоціалізація військовослужбовців, які перебували в зоні бойових дій, а також робота з сім’ями військовослужбовців. Під час виступів учасників та у процесі активної дискусії було окреслено низку аспектів, що дозволили розширити обговорення щодо напрацювання подальших висновків, рекомендацій та перспектив із зазначеної проблематики.

Нагадаємо, учасники бойових дій проходять психологічну реабілітацію в Старокостянтинівському військовому шпиталі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"