ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

У Центрі розмінування відбулась ротація військових інструкторів з Канади

Фактично півроку представники особового складу Об'єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади навчали українських колег протидіяти саморобним вибуховим пристроям за стандартами НАТО

Depo.
13 вересня 2017 17:23
ФОТО: depo.ua

Сьогодні військовослужбовці Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ попрощалися з особовим складом Об'єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на 3849.

Іноземні вояки в рамках четвертої ротації з березня 2017 року навчали українських колег протидіяти саморобним вибуховим пристроям за стандартами НАТО.

Під час останньої зустрічі українських та канадських саперів начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков подякував командиру групи майору Дейву Пекхему та його команді за порозуміння, компетентність та професійний підхід до процесу підготовки фахівців з протидії саморобних вибухових пристроїв.

За словами офіцера, сумісна робота українських та канадських колег назавжди залишаться приємними спогадами в серцях кожного військовослужбовця Центру розмінування, адже за весь період перебування в Кам'янці-Подільському заокеанські гості стали нам справжніми друзями.

В свою чергу майор Пекхем подякував особовому складу Центру розмінування за теплий та гостинний прийом та зазначив, що візит до України особисто у нього залишив незабутні позитивні враження, як про державу Україну в цілому так і про пересічних українців зокрема.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері