UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кам'янецький "Замковий міст" заробив у листопаді майже 300 тис. грн

Левова часка коштів залишиться у розпоряджені комунального підприємства, що опікується організацією руху через територію частини Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника

Кам'янецький "Замковий міст" заробив у л…

Протягом листопада від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, отримано 287 775 грн, передає Depo.Хмельницький за інформацією персслужби мерії.

До Держбюджету сплачено податок на додану вартість розміром 47 963 грн. Прямі витрати, яких у звітному місяці зазнало комунальне підприємство "Побуткомбудсервіс", склали 142 639 грн. Основною статтею витрат є заробітна плата працівників та сплата податків і енергоносіїв. Ще 81 237 грн, згідно з рішенням сесії міської ради, поповнять казну міського бюджету, з яких:
- податок на прибуток –  17 491 грн;
- цільовий фонд соціально-економічного розвитку міста – 63 746 грн.

Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник зможе використовувати кошти у розмірі  11 952 грн на утримання своїх об’єктів.

Прибуток у розмірі 3 984 грн залишиться на розвиток комунального підприємства "Побуткомбудсервіс", яке і є відповідальним за організацію руху через територію частини Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника "Замковий міст".

Нагадаємо, за жовтень на відвідуванні Кам'янецької фортеці місто заробило більше третини мільйона гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"