UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кам'янецькі сапери повернулися ООС

Військовослужбовці впродовж чотирьох місяців виконували свій службовий обов’язок на Сході країни

Кам'янецькі сапери повернулися ООС…

22 серпня 2019 року в рамках проведення чергової ротації до Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України повернулись 22 військовослужбовця, які упродовж чотирьох місяців виконували свій службовий обов’язок у зоні проведення операції Об’єднаних сил, передає Depo.Хмельницький за інформацією армійців.

Військові розміновували і розчищали території від вибухонебезпечних предметів, працювали над знешкодженням та знищенням саморобних вибухових пристроїв та проводили роботи з контролю якості робіт з розмінування, тощо.

Під час зустрічі начальник Центр розмінування полковник Володимир Родіков привітав військовослужбовців з поверненням в пункт постійної дислокації, подякував їм за виконані з честю та гідністю всі покладені на них завдання. Також, під час свого виступу він висловив особливу вдячність військовослужбовцям центру, рідним та близьким особового складу, які повернулися з ротації, за всебічну підтримку.

На завершення свого виступу начальник центру вручив грамоти, відзнаки та нагороди від президента України, голови Хмельницької обласної державної адміністрації, голови Хмельницької обласної ради, Кам’янець-Подільського міського голови, голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, голови Кам’янець-Подільської районної ради та командування центру.

На зустрічі були присутні колеги, рідні та близькі військовослужбовців, заступник міського голови Михайла Сімашкевича секретар Кам'янець-Подільської міської ради Дмитро Васильянов та помічники народного депутата VII I VIII скликань Володимира Мельниченка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook