UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кам'янецькі прокурори через суд намагаються повернути землю навчальному закладу

Повернути до державної власності землі вартістю півмільйона гривень у судовому порядку вимагає Кам’янець-Подільська місцева прокуратура

Кам'янецькі прокурори через суд намагают…

Про це інформує прес-служба облпрокуратури, передає Depo.Хмельницький.

Встановлено, що наказами Головного управління Держгеокадастру в області затверджено документацію із землеустрою та прийнято рішення про передачу громадянам для ведення особистого селянського господарства  11 земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів Зіньковецької сільської ради Кам’янець-Подільського району. За інфоромацією прокуратури, землі тривалий час на праві постійного користування належали професійно-технічному навчальному закладу. Однак у 2003 році на підставі розпорядження Кам’янець-Подільської  районної державної адміністрації земля, яка 20 років належала начальному закладу, передана до складу земель запасу Зіньковецької сільської ради Кам’янець-Подільського району.

Прокурори домоглися того,що вказане розпорядження визнано незаконним та скасовано. Але, за цей час ГУ Держгеокадастру в області здійснило передачу частини цієї землі у приватну власність.

"Відтак, до суду подано позовні заяви з вимогами визнати зазначені накази Головного управління Держгеокадастру в області про надання у власність 11 земельних ділянок вартістю півмільйона гривень недійсними та витребування землі на користь закладу освіти", - повідомив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар.

Позови прокуратури перебувають на розгляді у Кам’янець-Подільському міськрайонному суді Хмельницької області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook