Камінь на місці майбутнього пам'ятнику Героям Небесної сотні встановили в Хмельницькому

Врочистості з цієї нагоди запланували на 20 лютого

Depo.
17 лютого 2017 13:09
ФОТО: depo.ua

В обласному центрі встановили камінь на місці майбутнього пам'ятнику на честь Героїв Небесної сотні, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Будь у курсі".

На майданчику перед Будинком Профспілок завершили монтажні роботи зі встановлення каменю. На 20 лютого заплановано його освячення.

Нагадаємо, в 2015 році провели конкурс на кращий пам'ятник, який тривав понад півроку. Обирали серед 10 робіт. Автори-переможці - два відомих художники та скульптори Роман Абул та Микола Мазур. Втім, з того часу справа спорудження пам'ятника не просунулась.

Зараз проект пам'ятника допрацьовують у Києві, а згодом обіцяють виділити кошти на нього. Виготовляється він в Київському інституті.

"Гіпсову фігуру пам'ятнику вже майже зробили в Києві, - сказав виданню "Є" заступник міського голови Хмельницького Андрій Бондаренко. – Сам проект обійдеться в три мільйони гривень. Та, коли точно, встановлять пам'ятник, поки важко сказати. Сподіваємося, що це станеться через два-три місяці. Ну, а поки, з настанням весни, будемо проводити благоустрій території."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері