ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам'янецького продавця вибухівки позбавили волі

Відбулося судове засідання, над кам'янчанином, що цього літа намагався продати вибухівку
Depo.
30 серпня 2015 10:08
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янецького продавця вибухівки позбавили волі

Як з'ясувалося чолов'яга вже мав проблеми із законом, відтак суд виносив вирок за сукупністю злочинів, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на газету "Є".

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд розглянув кримінальні провадження стосовно 52-річного чоловіка, який цьогоріч у червні намагався продати пластидову вибухівку.

Виявилося, що обвинувачений, який вже мав дві судимості, має ще одну непогашену - в жовтні його за крадіжки позбавили волі на три роки, однак з іспитовим терміном на рік.

Відтак, кам'янчанин постав не лише за незаконне зберігання вибухової речовини, а й за крадіжки, які він скоїв як до епізоду з вилученою вибухівкою, так і після.

Зокрема, в липні він вкрав із шиномонтажу дві шини. Поцупив в липні і дитячий велисопед та... навіть дитячий візок! До червня ж встиг "відзначитися", вкравши телевізор, ТБ-тюнер та два фотоапарати.

Суд за сукупністю злочинів та, врахувавши те, що кам'ячанин має непогашену судимість, прийняв рішення позбавити волі чоловіка на 4 роки та 4 місяців.

Утім, засуджений ще має право оскаржити його в апеляційному суді.

Більше новин про злочини і покарання читайте на khm.depo.ua.