Кам'янецький завод, що працює на армію, відзначив ювілей

Тут виготовляють артилерійське стрілецьке озброєння
Depo.
16 серпня 2016 11:31
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янецький завод, що працює на армію, відзначив ювілей

Кам'янець-Подільський завод єдиний в Україні з випуску зброї для артилеристів калібром до 30 міліметрів, повідомляє Depo.Хмельницький.

Державне підприємство "Науково-технічний комплекс "Завод точної механіки" відзначив 20 річницю створення.

"Попри важкі економічні часи вдалося не просто вистояти, а вийти на новий рівень. Сьогодні це успішне підприємство, яке збільшило виробництво продукції у три рази та виготовляє техніку для обороноздатності нашої держави," – каже мер Кам'янця Михайло Сімашкевич.

Сьогодні підприємство забезпечує виробництво артилерійського стрілецького озброєння, військового спорядження, запасних частин і комплектуючих для української армії.

Ефективний менеджмент підприємством дозволяє виконувати державне оборонне замовлення 100% та налагоджувати нові напрямки співпраці з іноземними партнерами. Унікальні виробничі потужності та науково-технічний потенціал співробітників лише посилюють позиції підприємства на ринку.

Довідково. "Завод точної механіки" створений 1996 року на підставі наказу міністра промислової політики України як спеціалізоване підприємство з розробки та виробництва артилерійсько-стрілецьких озброєнь. НТК "ЗТМ" позиціонує себе як єдиний завод в Україні, який здатен виготовляти артилерійсько-стрілецьку зброю калібром до 30 мм.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та