ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам'янецькі "стартапівці" почали "Битву" і виграють її

"Битву Стартапів" організувала міжнародна Інвестиційна платформа Startup.Network
Depo.
18 березня 2016 16:26
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янецькі "стартапівці" почали "Битву" і виграють її

Задля промоції інвестиційного потенціалу Кам'янця, працівники муніципалітету взяли участь у конкурсі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт мерії.

В 35-тій Масштабній "Битві Стартапів" вперше взяли участь представники Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста.

А проводиться конкурс для того, щоб сприяти починанням підприємців в оцінці готовності та інвестиційної привабливості їх проектів, а зрештою - отриманні інвестиційних пропозицій.

Кам'янецькі

Впродовж п'яти раундів 11 учасників, презентували свої амбітні проекти з різних галузей економіки, билися між собою за звання кращого, увагу інвесторів та партнерів.

Кам'янецькі

"За результатами голосування експертів і гостей заходу переможцями 35-тої Битви Стартапів стали проекти Lit Era і Канатна дорога (м.Камянець-Подільський). Окрім того, одним із експертів, директором всеукраїнського БІЗНЕС-форуму, Дніпропетровського управління з розвитку підприємництва Олексієм Жабським презентовано місту сертифікат на безкоштовну зйомку промо роліка про інвестиційну привабливість міста та подальша його промоція в Україні, Польщі та Чехії," – пишуть в мерії.

Кам'янецькі

Наразі в Департаменті економіки готуються взяти участь в Великому Весняному Фіналі Битви Стартапів, який відбудеться 14 квітня.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та