ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам`янецькі освітяни візьмуть участь в українсько-норвезькому проекті

Проект реалізується за сприяння двох асоціацій органів місцевого самоврядування з Норвегії та України
Depo.
24 березня 2016 09:32
ФОТО: depo.ua
Кам`янецькі освітяни візьмуть участь в українсько-норвезькому проекті
Кам`янецькі освітяни візьмуть участь в українсько-норвезькому проекті

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на podilska.info управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради за результатами Всеукраїнського конкурсу стало учасником українсько-норвезького проекту "Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", який фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії.

Метою проекту є зміцнення місцевого самоврядування в Україні шляхом підвищення якості надання послуг соціального сектору – освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення. та створення умов для забезпечення соціальної рівності та впровадження європейських стандартів.

Проект має 3 напрямки: "Освіта", "Медицина" та "Соціальних захист".

Цей проект реалізується за сприяння двох асоціацій органів місцевого самоврядування з Норвегії та України – Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад та Асоціацією міст України – у співпраці з Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень.

В реалізації проекту разом з кам’янчанами в групі "Освіта" працюватимуть освітяни Львова, Тернополя, Дніпропетровська, Херсона, Миколаєва, Житомира, Чернівців.

З учасниками проекту зустрівся посол Норвегії Йон Елведал Фредріксен, виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик та заступник директора Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Дятленко.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький