Кам'янецькі маршрутки працюють "як часи"

Всі недоліки заставили перевізників виправити
Depo.
2 листопада 2016 18:23
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янецькі маршрутки працюють "як часи"

Спеціальна комісія перевірила фактично усі транспорті засоби, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, окрім тих, які перебувають на ремонті, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією мерії.

На підсумковій нараді за участю перевізників та представників двох робочих груп, які перевіряли, згідно розпорядження очільника міста Михайла Сімашкевича, санітарний і технічний стан маршрутних засобів громадського транспорту підбили своєрідні підсумки.

Суттєвих порушень не виявили та транспортні засоби, кажуть, перебувають у задовільному стані.  Серед незначних недоліків  називають наявність протермінованих ліків в медичних аптечках такі ж вогнегасники, відсутність трудових угод та договорів про стоянку.

Кам'янецькі маршрутки працюють

Комісія повторно обстежувала машини після виправлень недоліків і ремонтів.

"Серед окремих питань, на які звернули увагу працівники податкової служби – невисока заробітна плата водіїв, хоча й відповідає вимогам мінімальної та наявність у окремих перевізників по три транспортних засоби, і при цьому зареєстрований лише один водій. З’ясовувати такі ситуації в подальшому буде податкова," – йдеться на сайті мерії.

Запропонували також у кожній маршрутці оприлюднити номер телефону оперативної служби 15-05,  куди можна звернутися у разі виникнення будь-якої ситуації щодо перевезень. Відповідно працівники передаватимуть зміст звернення для вирішення питання бригадиру маршруту та у відділ пасажирських перевезень міської ради.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт