Кам'янецькі депутати вимагають від Авакова погоджувати з ними призначення поліцейських керівників

Депутати міськради прийняли звернення, в якому висловили своє обурення частою зміною керівництва кам'янецької поліції
Depo.
15 вересня 2016 09:20
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янецькі депутати вимагають від Авакова погоджувати з ними призначення поліцейських керівників

На сесії Кам'янець-Подільської міськради народні обранці прийняли звернення до міністра МВС Авакова щодо криміногенної ситуації в місті, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу міськради.

У зверненні, зокрема, депутати висловили занепокоєння і обурення тим, що в місті дуже часто змінюється керівництво поліції, і до того ж, начальників призначають "чужих". 

"Надзвичайно загрозлива ситуація склалася внаслідок того, що за останні чотири роки було змінено 4 керівника поліції. Багато нерозкритих злочинів та ріст злочинності проходить внаслідок не знання регіону та короткого перебування на посаді того чи іншого керівника. На посаду керівника поліції міста з незрозумілих причин призначаються особи з інших регіонів, які взагалі не володіють ситуацією у місті, що негативно відображаються на криміногенній ситуації в нашому регіоні", - йдеться у зверненні.

В документі також вказано, що депутати про останнє  призначення керівника поліції взагалі дізналися з Інтернету, і вважають це зневагою і небажанням керівництва МВС виправити криміногенну ситуацію в Кам'янці.

Кам'янецькі депутати вимагають в Авакова погоджувати з ними призначення поліцейських керівників - фото 1

Нагадаємо, на початку вересня правоохоронцям Кам'янця представили нового очільника міськвідділу поліції  - слідчого зі столиці.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт