Кам'янецькі депутати попіарились на мораторії щодо підвищення тарифів, а потім порахували і передумали

У Кам'янці скликають позачергову сесію, аби відмінити рішення про встановлення мораторію на тарифи
Depo.
18 серпня 2016 16:24
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янецькі депутати попіарились на мораторії щодо підвищення тарифів, а потім порахували і передумали

У Кам'янець-Подільській міськраді вирішили відмінити рішення про введення мораторію на підвищення тарифів, прийняте 9 серпня на 16-й сесії міської ради, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі мерії, очільник міськради Михайло Сімашкевич зауважив: "Якщо рішення сесії про встановлення мораторію набере законної сили, тарифи підвищуватись не будуть і нам необхідно буде передбачити кошти, то це буде непосильно для міського бюджету. Доведеться або закривати КП "Міськтепловоденергія, або "відбирати" кошти в інших галузей".

За інформацією комунального підприємства, лише за опалювальний період – жовтень-грудень 2016 року – різниця в тарифах орієнтовно складе 20-22 млн грн, яку необхідно буде передбачити до кінця року. На 2017 рік ця сума становитиме близько 50 млн грн.

Тому вирішено скликати позачергову сесію, на якій відмінити рішення про встановлення мораторію, а натомість прийняти відповідне звернення від міської ради, напрацьоване головами фракцій спільно з юристами, до керівництва країни.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та