ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам'янецька ТВК зареєструвала "свободівців", але оскаржуватиме рішення суду

Протистояння між міською виборчою комісією та місцевою організацією ВО "Свобода" завершилося реєстрацією кандидатів від цієї політичної сили
Depo.
6 жовтня 2015 11:51
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янецька ТВК зареєструвала "свободівців", але оскаржуватиме рішення суду

Проте рішення Хмельницького окружного адміністративного суду стосовно висуванців інших партій міська ТВК буде оскаржувати у апеляційному суді, - повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на ОПОРУ.

Під час засідання, яке відбулося 5 жовтня о 18 годині, Кам'янець-Подільська міська ТВК постановила звернутися до апеляційного суду для оскарження рішень Хмельницького окружного адміністративного суду.

Не будуть оскаржувати лише постанови, що стосуються кандидатів від ВО "Свобода" та кандидата від партії "За конкретні справи" Олександра Кравченка.

Оскільки підставою для відмови свободівцям був документ з юстиції, визнаний помилковим, список кандидатів та кандидата на посаду міського голови зареєстрували.

Що стосується Олександра Кравченка, то йому відмовили у реєстрації через не вклеєну після 25 років фотографію. Суд встановив, що Олександр фізично не міг цього зробити, оскільки перебуває в зоні АТО.

Більше про політичні протистояння - на khm.depo.ua.