ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам'янець "прибрався" новими графіті

Фестиваль "Республіка" подарував кам'янчанам два нових вуличних графіті
Depo.
8 вересня 2015 09:41
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янець "прибрався" новими графіті

Завершився п'ятий, ювілейний фестиваль "Республіка" у Кам'янці-Подільському, передає Depo.Хмельницький.

Кам'янець-Подільський 4-6 вересня був справжньою молодіжною республікою. Понад 8 тисяч молодих людей зі всієї України з'їхалася на V Міжнародний фестиваль вуличного мистецтва "Республіка". Серед відвідувачів заходів фестивалю були гості з Англії, Німеччини, Австрії, Польщі.

Кам'янець

Музичну частину фестивалю забезпечили 4 арт-майданчики, облаштовані сценами. За 3 дні на них виступили 60 гуртів (полнад 700 музикантів) із такими хіт-лайнерами як "ДахаБраха", "Brutto", "Onuka", "Моторролла", "Бумбокс", "Bahroma". Цього року "Республіка" задовільнила чи не всі музичні смаки: тут була поп-музика, рок-музика, фолк-гурти і навіть симфонічний оркестр.

Кам'янець

Окрім якісної музичної програми, фестиваль подарував Кам'янцю-Подільському два нових вуличних графіті.

Кам'янець

На розі вулиць Огієнка та Данила Галицького на непримітній 9-ти поверхівці з'явився новий малюнок від аргентинського художника AMOR (Jorge Pomes). До слова, прадід митця був родом з Кам'янця-Подільського.

Адрій Зоін, організатор "Республіки", дуже хотів "зятягнути" земляків до міста. Для цього небайдужі навіть почали перераховувати кошти для організації переїзду та закупки необхідної фарби.

Кам'янець

Більше про Кам'янець фестивальний - на khm.depo.ua