ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам'янець-Подільську "Свободу" не пустили на вибори

1 жовтня ввечері на засіданні Кам’янець-Подільської міської виборчої комісії вирішено повністю не реєструвати список Всеукраїнського об’єднання "Свобода"
Depo.
2 жовтня 2015 16:46
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янець-Подільську "Свободу" не пустили на вибори

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на "Опору", Голова комісії Руслан Ярема одразу заявив: "Для нас всі партії рівні".

Член МВК Олег Підскоцький зачитав проект постанови, де вказувалось на те, що згідно наданих даних Кам'янець-Подільським міськрайонним управлінням юстицію головою міського осередку ВО "Свобода" значиться Юрій Яриновський, а не Михайло Посітко, який підписував всю документацію. Документи з юстиції подані станом на 21 вересня цього року. Юрій Яриновський, депутат міської ради від "Свободи", раніше дійсно очолював партосередок.

На думку комісії, "документи не відповідають дійсності , тому вони вважаються не дійсними". За те, щоб не реєструвати виборчий список ВО "Свобода" проголосували 12 членів виборчої комісії, 2 - утримались.

По аналогічній причині не змагатиметься за мерське крісло Михайло Посітко. Його документи теж забракували в ТВК.

З виборчих перегонів також зняли ВО "Батьківщину" та "Українську партію честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю" за неправильно заповнені автобіографії.

Сьогодні ж, окрім "Свободи", відмовили в реєстрації кандидату від "Народної партії" (відсутні відомості, що обов'язково повинні бути зазначені в автобіографії) та двом кандидатам від "Нашого краю"(повністю відсутні документи).

Більше провиборчі перегони читайте на Depo.Хмельницький.