ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам'янець-Подільський зможе конкурувати із Трускавцем

Гості з Азербайджану зацікавилися ідеєю створення бальнеологічного курорку в місті над Смотричем
Depo.
15 серпня 2015 10:21
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янець-Подільський зможе конкурувати із Трускавцем

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Кам‘янець-Подільської міської ради, 14 серпня відбулася зустріч міського голови Михайла Сімашкевича з головою Міжнародного Альянсу Азербайджану Ельмаром Мамєдовим.

Під час розмови обговорили питання залучення інвестицій, розвитку туризму між нашими країнами, започаткування спільних проектів.

Серед інвестиційних проектів надзвичайного гостя зацікавив проект бальнеологічного курорту у Кам'янці-Подільському.

За його словами, великий потік азербайджанців щороку приїжджає на оздоровлення до Трускавця. Натомість, якби таку оздоровчу здравницю створити у Кам'янці, який має 7 свердловин мінеральних вод, неповторну історію, архітектурну спадщину, без перебільшення завоював би першість серед інших відомих туристично-оздоровчих центрів.

Довідково:
Мінеральна вода може застосовуватись для лікування хвороб опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової, травної, ендокринної, сечо-статевої систем, дерматитів. Потужність наявних свердловин становить 107 кубічних метрів води на добу.

Зважаючи на наявні ресурси мінеральних вод та рекреаційні можливості міста, міська рада розробила інвестиційний проект по створенню в місті бальнеологічного курорту. Пропонується створити лікувально-оздоровчу інфраструктуру з використанням мінеральних вод.

Більше про оздоровлення та міжнародну співпрацю читайте на khm.depo.ua