Кам'янець-Подільський відвідали іноземні військові дипломати

Центр розмінування ЗСУ, що дислокується на Хмельничиині, відвідали іноземні військові дипломати
Depo.
24 червня 2016 16:38
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янець-Подільський відвідали іноземні військові дипломати

Сьогодні на базі Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України відбувся брифінг за участі представників Київської асоціації військових аташе, передає Depo.Хмельницький.

До Кам'янця прибули військові дипломати з США, Німеччини, Великобританії, Франції, Італії, Румунії, Азербайжану, Норвегії та Республіки Корея.

Кам'янець-Подільський відвідали іноземні військові дипломати - фото 1

"Захід проводиться напередодні саміту НАТО, який пройде у Варшаві 8-9 липня. Це говорить про те, що питання протимінної діяльності стане одним з ключових під час обговорення ряду важливих тем, зокрема тих, що стосуються подій в Україні," – наголосив начальник Центру полковник Володимир Родіков.

Кам'янець-Подільський відвідали іноземні військові дипломати - фото 2

Представників Київської асоціації військових аташе цікавили питання навчання та підготовки до виконання поставлених завдань саперів, кінологів, міннорозшукових служб, питання інформаційного забезпечення вказаних служб.

Кам'янець-Подільський відвідали іноземні військові дипломати - фото 3

Начальник Центру розмінування Володимир Родіков ознайомив колег з навчально-матеріальною технічною базою Центру розмінування, з можливостями, призначенням, завданнями та системою підготовки саперів, водолазів та кінологів.

Також Володимир Родіков проінформував аташе про діяльність Центру розмінування за напрямком пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв.

Детально обговорили й досвід роботи військових саперів в зоні проведення АТО.

Кам'янець-Подільський відвідали іноземні військові дипломати - фото 4

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Також читайте На Хмель