ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

100-тисячний Кам`янець-Подільський може лишитися без води

Рівень води у Дністрі критично знизився
Depo.
23 вересня 2015 17:20
ФОТО: depo.ua
100-тисячний Кам`янець-Подільський може лишитися без води
100-тисячний Кам`янець-Подільський може лишитися без води

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на сторінку у Фейсбук Михайла Сімашкевича, рівень води в річці Дністер біля Кам'янця-Подільського знизився на 6-7 метрів.

Якщо й надалі буде посуха та ГЕС "скидатиме" воду, то через два тижні в місті не вистачатиме питної води для постачання населенню.

За словами гендиректора КП "Міськтепловоденергія" Валерія Гордійчука, за добу рівень води падає на 5 сантиметрів. Занепокоєні ситуацією в місті і Державному агентстві водних ресурсів. Одними з головних причин зменшення рівня води називають сильну засуху та значне замулення Дністра.

Міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Сімашкевич дав розпорядження для проведення негайних перемовин з представниками Новодністровської ГЕС, для того, щоб найняти водолазів для очищення намулу, якого вже зібралось близько 2-3 тисяч тонн, адже у них великий досвід для проведення таких небезпечних для життя робіт.

Для цього потрібно виділити з міського бюджету близько 100 тис. гривень.

"Сьогодні обговорювали як будемо вирішувати питання забезпечення питною водою на випадок надзвичайної ситуації. Вихід є - наші свердловини"- написав на своїй сторінці Михайло Симашкевич.

Також за словами Валерія Гордійчука, варто придбати нові труби та насоси для запуску ще трьох скважин. Це обійдеться місту в 250-300 тисяч гривень.

Про проблеми з водою читайте на Depo.Хмельницький.