Кам'янець-Подільський готується до Міжнародного інвестиційного форуму

Виставка-презентація інвестиційних проеків міста стане чи головною подією
Depo.
28 жовтня 2016 11:43
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янець-Подільський готується до Міжнародного інвестиційного форуму

10-11 листопада відбудеться VII Міжнародний інвестиційний форум "Розвиток промислового потенціалу  м. Кам’янець-Подільський", повідомляє Depo.Хмельницький.

Звісно ж, мета - популяризація експортного та інвестиційного потенціалу міста, залучення потенційних інвесторів, зміцнення ділових зв’язків, а також надання можливостей щодо пошуку спільних точок дотику для подальшого співробітництва між місцевими та закордонними учасниками.

 Міська влада сподівається таким чином налагодити контакт між місцевим та міжнародним бізнесом, що в подальшому стане запорукою успішної реалізації інвестиційних проектів та створенню нових робочих місць.

"Кам’янець - економічно розвинене, інвестиційно привабливе перспективне місто. Вигідне географічне розташування у південно-західній частині держави на півдні Хмельницької області, багаті природні рекреаційні ресурси міста, високий рівень розвитку промисловості, інфраструктури та туризму відкривають широке поле діяльності для діючих  і потенційних інвесторів," - переконані в мерії.

До того ж, Кам’янець-Подільський є потужним мистецьким та науково-освітянським центром не лише України, але й Центрально-Східної Європи, об'єктом паломництва відвідувачів фестивалів та поціновувачів архітектури, фортифікації та історії.

Для гостей форуму готують виставку-презентацію інвестиційних проектів, на якій представлять кращі пропозиції Кам’янця-Подільського.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт