ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам'янець-Подільських вуличних торгашів зганяють з тротуарів

Правоохоронці перейшли від слів до справ: продавцям стихійних ринків роздали попередження про відповідальність за несанкціоновану торгівлю
Depo.
9 липня 2015 10:59
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янець-Подільських вуличних торгашів зганяють з тротуарів

Нещодавно Хмельницький.depo.ua уже розповідали про обговорення методів боротьби Кам'янець-Подільських владних мужів із стихійною торгівлею поблизу центрального ринку.

Тепер же перейшли до конкретних дій. Правоохоронці роздали інформативні листівки усім хто торгує на тротуарі з роз'ясненням, про заборону торгівлі з рук у невстановлених місцях.

Кам'янець-Подільських вуличних торгашів зганяють з тротуарів - фото 1

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив очільник Кам'янець-Подільської міліції Володимир Калашнік.

У листівках міститься попередження про те, що торгівля з рук у невстановлених місцях (на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях) є незаконною.

"Тротуарних" продавців у разі допущення торгівлі з рук притягнуть до адміністративної відповідальності - накладення штрафу від одного (17 грн.) до семи (119 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами - тягне за собою накладення штрафу від шести (102 грн. ) до п'ятнадцяти (255 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

Більше про боротьбу із стихійними ринками читайте на khm.depo.ua