ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам'янець-Подільські депутати у зверненні до Президента просять переглянути тарифи

Депутати Кам'янець-Подільської міської ради під час пленарної сесії Кам'янець-Подільської міської ради депутати направили звернення до Президента
Depo.
1 липня 2015 15:28
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янець-Подільські депутати у зверненні до Президента просять переглянути тарифи

Депутати Кам'янець-Подільської міської ради просять переглянути ціни/тарифи на природній газ та комунальні послуги, повідомляє  Хмельницький.depo.ua  з посиланням на прес-службу міськради.

Треба також провести індексацію зарплат та пенсій у відповідності до рівня інфляції, відмінити податок на пенсії і перенести терміни впровадження контрольно-касових апаратів до стабілізації економічного стану в країні.

Місцеві депутати "вкрай занепокоєні ситуацією, яка склалась у суспільстві і вважають, що рішення про таке значне підвищення комунальних тарифів було прийняте поспіхом, без достатніх підстав, глибокого соціально-економічного аналізу, непрозоро, без урахування реальних доходів населення та рівня безробіття..."

Економічні позитиви від такого кроку, як оподаткування пенсій також несуттєві. Депутати вважають , що влада пішла хибним шляхом і по відношенню до малого та середнього бізнесу.

Звернення направили не лише до Президента, а й Голові Верховної Ради та Прем'єр-міністру України.

Більше новин про життя краю читайте на Хмельницький.depo.ua.