Кам'янець невдовзі стане осередком модного життя

На наступних вихідних у місті пройде фестиваль "Fashion Days Podillya"
Depo.
18 серпня 2016 17:09
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янець невдовзі стане осередком модного життя

Кам'янець-Подільський скоро стане модною столицею, передає Depo.Хмельницький.

У місті проведуть фестиваль "Fashion Days Podillya".

Як пише "Вечірій Кам'янець", модний фест відбудеться з 26 по 28 серпня. Розпочнеться  на території Старої фортеці.

На фестивалі також пройде конкурс живих інсталяцій "Людина майбутнього", участь у якому зможуть взяти всі бажаючі. Очікуються доволі цінні та стильні призи від організаторів фестивалю.

Організатори також обіцяють майстеркласи для маленьких і великих – створення неповторних малюнків на воді, показ колекцій дитячого дизайнерського одягу.

"Креативний майстер клас по створенню дизайнерського одягу та аксесуарів з незвичайних речей дизайнером Cергієм Ткачуком здивує усіх. Пробки- сукні, зроблені повністю за рахунок використання "шапок" вина, а також сумки, рамки, намиста та аксесуари. Це нова мода, яка приходить з України, а відповідає за неї ім'я Сергія Ткачука, який очолює Київський винний Cork Art Design Studio. Справжні твори мистецтва, які також будуть представлені в Італії, в Болоньї Design Week 2016 року, в регіоні Емілія-Романья. Одна з областей, в яких досягнення українця Сергія Ткачука "Корк стиль", або "пробка Style , яким захоплювалась навіть Італія, оживе тепер на ваших очах", - обіцяють організатори.

На гостей фесту також чекає Art Performance – представлення дивовижних креативних образів кращими дизайнерами та візажистами України, та дивовижна пісочна анімація.

Протягом всіх трьох днів фестивалю на території Старої фортеці працюватимуть "шоу-руми" де усі бажаючі матимуть можливість придбати дизайнерський одяг та аксесуари.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький