Кам'янецькі "стрільці" привезли п'ять медалей з Чемпіонату Європи

У Баку завершився Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї

Кам'янецькі "стрільці" привезли п&#…

Збірна України здобула чимало нагород як в особистому, так і в командному заліках на Чемпіонаті Європи з малокаліберної зброї, що завершився у Баку, повідомляє Depo.Хмельницький.

Долучились до цього успіху випускники факультету фізичної культури Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 2016-2017 навчального року.

Майстер спорту України міжнародного класу Дар'я Шаріпова в командному заліку у вправі МГ-9 виборола золото, а в особистому - піднялась на другу сходинку п'єдесталу пошани, поступившись лише представниці Великобританії. У вправі МГ-5 в командному заліку Дар'я виборола другу срібну медаль. Особистим тренером спортсменки є старший викладач кафедри фізичного виховання Олександр Коваль.

Майстер спорту України міжнародного класу Віктор Банькін теж показав неабияку звитягу, виборовши в складі команди срібну медаль у вправі МП-6 серед чоловіків, поступившись лише команді Сербії.

А наш срібний призер Олімпійських Ігор в Ріо-де- Жанейро, гордість університету і країни, Заслужений майстер спорту України Сергій Куліш став срібним призером у вправі МГ-6.

Відтак, випускники К-ПНУ принесли в скарбничку національної збірної України п'ять медалей - одну золоту і чотири срібних.

Нагадаємо, боксер з Хмельниччини здобув "срібло" на міжнародному турнір.