Кам'янецькі кінологи ЗСУ взяли участь у "Кубку співдружності" (ФОТО)

Змагалися спеціалісти-кінологи силового сектору безпеки України

Два кінологічні розрахунки Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ взяли участь у змаганнях на "Кубок співдружності 2018", який днями відбувся на базі Кінологічного центру Межигір'я "Антеус К9", що у селищі Нові Петрівці Київської області, повідомляє Depo.Хмельницький.

[

Як розповідає прес-офіцер Андрій Агєєв, у змаганнях, які відбувалися за вітчизняною програмою дресирування службових собак "ССД" (Служба собак детекторів), взяли участь спеціалісти-кінологи силового сектору безпеки України, зокрема: ДПСУ, НПУ, НГУ, ДФСУ, митної служби, САБ ДП МА "Бориспіль" тощо.

Вже вдруге кінологічні розрахунки Центру розмінування з Кам'янця-Подільського беруть участь у розіграші Кубку і представляють Збройні Сили України.

Так, за результатами змагань кінологічний розрахунок мінно-розшукової служби у складі старшини Сергія Грушецького та службового собаки Алтай (німецька вівчарка) в особистій першості з пошуку вибухових речовин посіли почесне ІІІ місце. А у номінації найшвидший пошук рівних не було службовому собаці на прізвисько Хард (бельгійська вівчарка породи малінуа), кінолог - сержант Андрій Дібольський.

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами та цінними подарунками, але сюрпризом для військових кінологів став спеціальний подарунок від організаторів змагань - цуценя німецької вівчарки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький