Кам'янець-Подільський є одним із шести міст України, де підвищуватимуть безпеку доріг

Європейський інвестиційний банк виділяє на проект 75 млн євро

9 липня у Брюсселі підписали фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком в рамках проекту "Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України", на яку ЄІБ виділяє 75 млн євро, передає Depo.Хмельницький.

З української сторони угоду підписала віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, зі сторони ЄС - Віце-президент Європейського інвестиційного банку Василь Гудак.

Проект реалізовуватиметься у шести українських містах: Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Київ, Кам'янець-Подільський.

Мета Проекту - зниження рівня смертності, травматизму на вулицях міст, зменшення кількості ДТП, створення безпечних умов пересування для учасників дорожнього руху, підвищення комфорту пересування містом для пасажирів громадського транспорту, пішоходів, велосипедистів, водіїв, здійснення заходів, спрямованих на ліквідацію місць концентрації ДТП та ділянок з підвищеною аварійністю, усунення системних проблем і прогалин у забезпеченні безпеки дорожнього руху в Україні.

Ці інвестиції також стимулюватимуть перехід до більш екологічно чистої системи громадського транспорту та сприятимуть економічному зростанню України.

У рамках проекту предбачені поліпшення міської дорожньої інфраструктури, інфраструктури дорожніх перетинів, вуличні реновації: встановлення засобів для пішоходів, велосипедистів та для здійснення доступу до громадського транспорту і комунальних служб, а також підготовку маршрутних планів дій або програм широких зон.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький